Tere tulemast Eesti Rahvusvahelise Kooli eestikeelsele infolehele!

Eesti Rahvusvaheline Kool (International School of Estonia, ISE) on ainus üldhariduskool Eestis, mille tegevust ja õppekavasid on tunnustanud kaks rahvusvahelist akrediteerimisorganisatsiooni  – Council of International Schools ehk CIS (Rahvusvaheliste Koolide Nõukogu) ja  New England Association of Schools and Colleges ehk NEASC (New Englandi Koolide ja Kolledžite Ühendus).

Meie õpilased on peale õpinguid ISE-s olnud väga edukad minnes tagasi kooli oma kodumaal, teistes rahvusvahelistes koolides, samuti ka ülikoolides.

Viimase nelja aasta jooksul on meie koolist IB DP diplomi saanud 100% õpilastest (ehk siis kõik, kes selle programmi on valinud) ning see näitaja on oluliselt kõrgem maailma keskmisest. Endisi ISE õpilasi leiab nüüdseks väga prestiižsetes ülikoolides üle maailma – London School of Art, University of Oxford, Université Jean Moulin, kuid ka Tartu Ülikoolis, Eesti Kunstiakadeemias ja Tallinna Ülikoolis.

IB õppeprogramm on suunatud tõeliselt õpihimulisele, motiveeritud ja sihiteadlikule noorele.

Edu DP programmis tagavad hea inglise keele oskus, loov lähenemine probleemide lahendamisele ja vastutustundlikkus õppetöös ning kahtlemata on väga suureks eeliseks  kogemus PYP (1.-5.klass) ja MYP (6.-10.klass) programmidest.

Rohkem eestikeelset infot meie kooli ja IB programmi kohta  leiad siit