Preschool

Eesti Rahvusvahelise Kooli lasteaed võtab vastu lapsi alates 3. eluaastast. Lasteaia klassis toimub õppetöö IBO PYP programmi alusel, kus suunaks on uurimispõhine õpe.

Klassis on eri rahvustest lapsed, kes õpivad inglise keelt, matemaatikat; käivad muusika-, kunsti- ja kehalise kasvatuse tundides. Lapsed käivad kaks korda päevas õues.

Õppimine toimub läbi mängu ja kunstitegevuse.
Aastas käsitletakse 4 läbivat teemat, mis võimaldab süvitsi tutvuda elu eri valdkondadega.

Selle aasta teemad:

“Vahelduvad aasta-ajad”,

“Transport ja transpordivahendid”,

“Mina, minu  keha ja emotsioonid”,

“Imeline loomariik”

Lapsed käivad õppetöö osana ekskursioonidel.

Koolis toimub tihti huvitavaid üritusi, millest ka lasteaialapsed osa saavad – muusikapäeva kontsert, Rahvusvaheline päev, Eesti päev, iga-aastane lõbus spordipäev, kus lapsed teevad joogat ja pilluvad kummikut.

Päev algab kell 8.30 hommikuringiga ja kestab E, T, K ja R kella 15.30 ja N. kella 14.40. Meil on 5 koolivaheaega.